Najnovšie recenzie zo sekcie Samoopaľovacie prípravky

toto samoopaľovacie mlieko som si objednávala na náhodu, nemala som o ňom žiadne informácie a ani mi ho nikto neodporúčal. na moje prekvapenie som s nim veľmi spokojná, nezanecháva fľaky, pokožka vyzerá po nanesení prirodzene opalená a príjemne vonia.

• ľahko sa rozotiera
  • rychle posobenie
  • strašne smrdí
  • neprirodzena farba

Tento produkt by som si už viac nekúpila pretože strašne nepríjemne zapácha. Farba opálenia sa mi zdá dosť neprirodzená skorej do oranžova. Ako gel sa veľmi lahko rozotiera no aj tak som mala flaky...

Pridané: 26. decembra 2012

Zakúpený v Notino

• pekne opalenie za par minut, treba naniest niekolko vrstiev
  • Zanechava flaky na oblecene, neprijemna vona po naneseni

pekne opalenie za par minut, treba naniest niekolko vrstiev
Zanechava flaky na oblecene, neprijemna vona po naneseni

• Tento produkt je vhodný na citlivú pleť.
  • Dobre sa roztiera , príjemne vonia.

Tento produkt je vhodný pre citlivé typy pleti.
Ľahko sa roztiera, príjeme vonia.Určite ho odporúčam, cena by mohla ostať tak ako bola, keď som si ho kupovala v máji.

Pridané: 30. septembra 2012

Zakúpený v Notino

• vynikajuca a jednoducha aplikacia, krasne viditelne opalenie uz po 2 pouzitiach, rychle vstrebanie, nerobi ziadne flaky a nezapacha az tak priserne ako ostatne samoopalovacie produty (je to skor taka jemna vona), skvela hydratacia a vydrz cca tyzden - vzhladom na to, ze sa sprchujem kazdy den. Dalsie skvele plus je, ze sa zmyva postupne! Nelepi a nefarbi oblecenie.
  • vzhladom na to, ze je to sprej tak mam pocit, ze pri aplikacii sa minie trosku viac produktu, kedze strieka aj mimo tela. Ale to mi az tak velmi neprekaza

Je skvely, urcite si ho kupim opat. Zatial ho puzivam len na dekolt, ruky, tvar (co je velke plus, tonovanie vyzera krasne prirodzene) a obcas chrbat. Velka spokojnost, urcite odporucam.

Loréal Sublime Bronze samoopaľovací spray na telo 150 ml

Loréal Sublime Bronze samoopaľovací spray na telo 150 ml

Pridané: 1. augusta 2012

• .

Tovar prisiel v poriadku, do 2 pracovnych dni, ako bolo uvadzane na vasej internetojvej stranke,bola som velmi spokojna. Odporucam kazdemu nakup v parfums.sk

• krasna a intenzivna farba opalenia
  • staci raz natriet
  • nerobi flaky
  • lepi po natreti
  • typicky samoopalovaci zapach
  • velmi upchava pory a sposobuje tym zapalove loziska

Produkt sam o sebe je ok. Mne vsak velmi prekaza ten zapach a po kazdom natreti mam vyhadzane ramena a chrbat..
ale co sa tyka opalenia- najlepsie co som mala.

je perfektnyyyyy

Zobrazujem 361 - 368 zo 368 recenzií 1...15 16 17 18 [ 19 ]